• Saray mah. 3.cad.No:35/1 Saray - Kahramankazan / Ankara

NİCOBAND

NİCOBAND


NICOBAND

NICOBAND sızdırmazlık bandı, çeşitli çatlakları ve derzleri kapatmak için çok uygun bir yoldur. Ayrıca nicoband çatı onarımları ve çatı onarım sistemleri için bağlantı noktalarının yalıtımında da kullanılabilir. Nicoband Özel UV koruma tabakası dış mekanda servis ömrünü uzatır ve renk çeşitliliği onu her çatıya uygun hale getirir.

N_1.jpg N_2.jpg N_3.jpg

NİCOBAND AVANTAJLARI

Nicoband UV radyasyonundan korunmuştur.
NICOBAND sızdırmazlık bandının bitüm tabakası, alüminyum kaplama ile UV radyasyonundan korunmaktadır. Bu, bandın dışarıda kullanılmasını mümkün kılar.

NİCOBAND Kullanımı kolay ve dayanıklıdır.
NICOBAND sızdırmazlık bandının kullanımı çok kolaydır ve uygulaması özel bir beceri gerektirmez. Bandın sızdırmazlık işlevi, özel olarak formüle edilmiş polimer-bitüm bağlayıcı sayesinde tüm ömrü (10 yıl) için uzar.

NİCOBAND Farklı renkler.
Nicoband, en popüler çatı kaplama renkleri (metalik dahil) için tasarlanmıştır. Ana yüzeyin tonunda, şeklini bozmadan onarım veya bakım yapılmasına imkan verir.

     

Birçok farklı yüzeye kusursuz yapışma.
Nicoband Kendinden yapışkanlı katman, birçok farklı yüzeye mükemmel kalitede yapışma sağlar: metal, arduvaz, ahşap, plastik, beton, cam vb.

NİCOBAND UYGULAMA METODU

Yüzey düz, kuru ve temiz olmalıdır. Nicobandı gerekli uzunlukta kesin, koruyucu filmi çıkarın, Nicobandı istenen alana yapıştırın ve sıkıca bastırın. Sıcaklık + 5 ° C'nin altında ise, uygulamadan önce Nicobandı en az 12 saat oda sıcaklığında bekletmek gerekir. Nicobandı sıfırın altındaki sıcaklıklarda kullanılması, yüzeyin ilave ısıtılmasını gerektirir.
Sızdırmazlık bandının ≥ 55⁰ eğimli sıcak yüzeylerde veya + 80 ° C'nin üzerindeki yüzeylerde kullanılması önerilmez.

MEVCUT ölçüler

 GENİŞLİK, CM 5 10 15 20 30
 Uzunluk 10 m + + + + +

Hemen Ara
WhatsApp