• Saray mah. 3.cad.No:35/1 Saray - Kahramankazan / Ankara

HEKİMPAN ve PRES PANEL

HEKİMPAN ve PRES PANEL

Prefabrik Yapıların Yalıtımlı Hazır Duvarı HEKİM YAPI tesislerinde HEKİMPAN markası ile üretilmekte olan prespaneller, HEKİMBOARD markalı fibercement levhalarla HEKİMPOR markalı EPS yalıtım malzemesinin özel bir bağlayıcı kullanılarak kompakt bir yapı haline getirilmesi yöntemi ile üretilmektedir. Her iki yüzünde farklı kalınlık ve yüzey desenine sahip fibercement levhalar ile üretilen HEKİMPAN prespaneller, prefabrik yapı üreticileri için büyük kolaylık sağlamaktadır. Yeni nesil mükemmel duvar elemanları arasında yer alan HEKİMPAN, düz, doğal taş veya ahşap desenli olabilmektedir. Panel boyutları 1250 x 2500 mm ve 1250 x 3000 mm olan HEKİMPAN’ın standart panel kalınlıkları ise 60 mm, 80 mm ve 100 mm’dir. Standart EPS yoğunluğu 16 dns olan HEKİMPAN prespaneller talep edilmesi durumunda farklı yoğunluk,ölçü ve kalınlıklarda üretilebilmektedir.


Prefabrik Yapıların Yalıtımlı Hazır Duvarı

HEKİM YAPI tesislerinde HEKİMPAN markası ile üretilmekte olan prespaneller, HEKİMBOARD markalı fibercement levhalarla HEKİMPOR markalı EPS yalıtım malzemesinin özel bir bağlayıcı kullanılarak kompakt bir yapı haline getirilmesi yöntemi ile üretilmektedir. Her iki yüzünde farklı kalınlık ve yüzey desenine sahip fibercement levhalar ile üretilen HEKİMPAN prespaneller, prefabrik yapı üreticileri için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Yeni nesil mükemmel duvar elemanları arasında yer alan HEKİMPAN, düz, doğal taş veya ahşap desenli olabilmektedir. Panel boyutları 1250 x 2500 mm ve 1250 x 3000 mm olan HEKİMPAN’ın standart panel kalınlıkları ise 60 mm, 80 mm ve 100 mm’dir. Standart EPS yoğunluğu 16 dns olan HEKİMPAN prespaneller talep edilmesi durumunda farklı yoğunluk,ölçü ve kalınlıklarda üretilebilmektedir.

Tarih : 20.07.2022 Okunma Sayısı : 0

Habere Ait Resimler


Hemen Ara
WhatsApp